מתנות ליום המשפחה

יום המשפחה בגן הוא אחד האירועים המרגשים והמשמחים בו זמנית, ילדי הגן נרגשים ורוצים לחלוק עם ההורים את יום המשפחה. לרוב צוות הגן עורך חגיגה או אירוע לציון היום המרגש ומשתף את ההורים בחוויה הזו. על מנת להוסיף לחגיגה, ניתן למצוא רעיונות מקוריים ומעניינים עבור מתנות לגני ילדים ליום המשפחה בכדי לשדרג את האירוע ליותר ממיוחד שכל ילד והורה יאהב.

אילו רעיונות מיוחדים אפשר להכין ליום המשפחה?

בגני הילדים ההורים הם חלק פעיל מאד באירועי יום המשפחה וניתן לראות שההורים יוצרים עם הילדים פעילויות שונות ומשותפות. אם בעבר נושא יום המשפחה היה נדחק מעט הצידה הרי שכיום נושא המשפחה הוא ללא ספק תופס את קדמת הבמה וציון יום המשפחה הוא חלק מאירועי גני הילדים.

מסגרות לתמונות – כיום אנו מתעדים הכל, מלידת הילד ועד בכלל, ולכן אחת האפשרויות שניתן לעשות עם הילדים ליום המשפחה זה ליצור מסגרת מקורית מעוצבת ומיוחדת ולשים תמונה משפחתית יפה ולתלות בבית. הילד ירגיש שהוא חלק מהיצירה הזו וללא ספק מדובר על אחד הרגעים המאושרים ביותר של משפחה מאוחדת.

עץ משפחתי – סוג של אילן יוחסין יפה ומעוטר עם תמונות בני הבית. שילוב של חוויה עם הילד ועם ההורים יוצרת עץ מיוחד שניתן לשים אותו בכל פינה בבית.

מתקן למפיות – בכל בית בישראל יש את הצורך לארח ולכן אחד הרעיונות המקוריים שאפשר לעשות עם הילד זה יצירה של מתקן למפיות , ניתן ליצור בית או כל דבר שמסמל משפחתיות ובכך לתת עוד פן אישי ומשפחתי לציון יום המשפחה בבית ובגן הילדים.

כתר על הראש עם בני המשפחה – כל ילד וילדה מכירים זאת היטב מחגיגות ימי ההולדת הנערכות בגן שהגננת שמה כתר על הילד החוגג יום הולדת וכולם נהנים ושרים לו, ביום המשפחה כולם חוגגים ואחד הרעיונות הנוספים שאפשר ליצור עם הילדים זה להכין כתר ( ממש כמו ביום ההולדת) אבל להניח על הכתר דמויות של בני המשפחה זה יכול להיות ציור של בני הבית או אפילו צילום.

כמובן שיש עוד המון רעיונות נפלאים ומקוריים בציון יום המשפחה וזה רק קומץ קטן מאותם רעיונות, מה שחשוב זה שהילד בעצמו ייצור וידע שתמיד יש מי שאוהב אותו והמשפחה זה הדבר החשוב ביותר.

> זקוקים למתנות מיוחדות לכבוד יום המשפחה?
מוזמנים להתרשם מהקטלוג של אתר "טופי" – לחצו כאן.